Contact Us:

670 Lafayette Ave, Brooklyn,
NY 11216

+1 800 966 4564
+1 800 9667 4558

Niezależnie od tego, czy wziąłeś pożyczkę do wypłaty, czy po prostu chcesz wyjść z długów, możesz to zrobić na kilka sposobów.Obejmują one sprzedaż przedmiotów, których nie używasz, uzyskanie pożyc zki od firmy pożyczkowej peer-to-peer lub całkowite unikanie pożyczek do wypłaty.

pozyczki tylko online

Pożyczki peer-to-peer

Niezależnie od tego, czy walczysz o związanie końca z końcem, czy po prostu chcesz skonsolidować swój dług, być może nadszedł chwilówki dla zadłużonych czas, aby rozważyć pożyczkę peer-to-peer. Koncepcja nie jest nowa i zyskała dużą popularność w Internecie w ostatnich latach. Jest jednak kilka rzeczy, o których powinieneś wiedzieć przed zarejestrowaniem się.

Pożyczki peer-to-peer działają poprzez łączenie pożyczkobiorców z inwestorami. Może się to zdarzyć w drodze zabezpieczonej lub niezabezpieczonej pożyczki. Ogólnie rzecz biorąc, kwota pieniędzy, którą możesz pożyczyć, zależy od twoich dochodów i historii kredytowej. Pożyczka jest następnie finansowana za pośrednictwem platformy internetowej.

Niektórzy kredytodawcy pobierają opłaty początkowe. Opłaty te mogą być pobierane z góry lub pobierane z kwoty pożyczki. Powinieneś porównać pożyczki i opłaty, aby określić, który z nich najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Niektóre platformy pobierają również opłaty za przedpłatę. Opłaty te mają na celu uniemożliwienie kredytobiorcom wcześniejszej spłaty pożyczki. Wskaźniki niewypłacalności mogą być również wyższe w przypadku tego rodzaju pożyczek.

Rozliczenie zadłużenia

Na szczęście z chwilówek można wyjść z rozliczeniem zadłużenia. Chociaż może to zająć lata, możesz poradzić sobie ze swoimi problemami finansowymi.

Po pierwsze, będziesz chciał ustalić solidny budżet. Solidny budżet może pomóc ci zapanować nad swoimi finansami i zapobiec ponownemu wpadnięciu w to samo bagno. Następnie będziesz chciał skontaktować się z wierzycielami, aby uzyskać lepszy plan płatności.

Będziesz także chciał upewnić się, że podejmujesz kroki w celu utrzymania wysokiego wyniku kredytowego. Może to być zniechęcające zadanie, ale są kroki, które możesz podjąć, aby poprawić swoją zdolność kredytową i uzyskać lepszą ofertę pożyczek w przyszłości.

Jest na to kilka sposobów, ale najważniejszym jest, aby Twoje konta nie trafiały do ​​kolekcji. Możesz również poprosić windykatorów o zaprzestanie kontaktu z Tobą. Na szczęście jest to proces prawny.

Kolejnym ważnym krokiem jest sprawdzenie, czy kwalifikujesz się do kredytu konsolidacyjnego zadłużenia. Większość pożyczkodawców zgodzi się na pożyczkę konsolidacyjną, jeśli możesz udowodnić, że możesz dokonywać miesięcznych płatności, które są przystępne.

Przestań wydawać więcej niż zarabiasz

Korzystanie z kredytu na spłatę długu może wydawać się mądrym posunięciem, ale nie jest to jedyna opcja. Możesz także użyć kombinacji gotówki i pożyczek, aby spłacić zadłużenie na karcie kredytowej. Najlepszym sposobem na to jest nabranie nawyku budżetowania i ograniczania wydatków do określonej liczby dolarów miesięcznie. Sztuczka polega na tym, aby nie wpaść w rutynę wywołaną przez długi. Jeśli znajdziesz się w jednym z nich, pamiętaj, aby wykorzystać to, co najlepsze z obu światów, aby na dobre wyjść z długów.

Oprócz terminowego regulowania płatności, powinieneś również szukać możliwości zmniejszenia miesięcznego budżetu. Może to być tak proste, jak praca w niepełnym wymiarze godzin lub dobre wykorzystanie pieniędzy poprzez wspólne dojazdy do pracy lub wolontariat w lokalnej organizacji charytatywnej. Jeśli chodzi o finanse osobiste, pamiętaj o regularnym monitorowaniu działalności banku i nie zapomnij sprawdzać wyciągów z karty kredytowej.